Prechod na navigáciu block menu Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu Hlavné menu 3 Prechod na navigáciu vodorovná

Všeobecné

Revitalizácia bývalého školského areálu Vytlačiť
 

 

  bbsk-7.jpg Banskobystrický samosprávny kraj za účasti predsedu BBSK Ing. Jána Luntera, Vás pozýva dňa 27. augusta 2019 to je v utorok o 17 hodine do priestorov školského internátu pri SOS služieb a lesníctva, Kolpašská č. 9, Banská Štiavnica na diskusiu


 
 

OznamVytlačiť
 

 

    untitled 6.pngVedúca potravín COOP Jednota oznamuje svojim zákazníkom, že dňa 24. augusta 2019 to je v sobotu  


 
 

Meranie zrakovej ostrosti Vytlačiť
 

 

  untitled 4.png Očná optika AMPEK Banská Bystrica dňa 19. augusta 2019 to je na budúci týždeň v pondelok od 10.30 do 11.15 hod. priamo na Obecnom úrade v Podhorí v zasadačke ponúka možnosť kompletného vyhotovenia dioptrických okuliarov


 
 

Čistenie komínovVytlačiť
 

 

             untitled 3.pngKominár zo Žiaru nad Hronom oznamuje občanom, že dňa 20. augusta 2019 ( to je v utorok ) bude vykonávať čistenie a kontrolu komínov.


 
 

Predaj postielok z MŠVytlačiť
 

20190801_170859.jpgObecný úrad v Podhorí predá nadbytočné postielky z Materskej školy. Záujemcovia kontaktujte Obecný úrad - tel. 045/6992125, e-mail: obecnyurad@podhorie.sk.

Cena: dohodou


 
 

Odvoz komunálneho odpaduVytlačiť
 

TS Ziar Logo.pngTechnické služby Žiar nad Hronom prídu dňa 14. augusta 2019 brať komunálny odpad. Nádoby na komunálny odpad si vyložte pred brány spolu so žetónom.


 
 

Veľkokapacitný kontajner Vytlačiť
 

 

 untitled 2.pngV areáli miestneho cintorína je pristavený veľkokapacitný kontajner , do ktorého môžete dávať iba  trávu, konáre zo stromov a kríkov a iný záhradný biologický odpad.  Tento kontajner  bude  po naplnení odvezený.  Žiadame všetkých spoluobčanov, aby do tohto kontajnera nehádzali biologický odpad , ktorý je zabalený v igelitkách a papierových vreciach.

 


 
 

Kosenie cintorína Vytlačiť
 

 

untitled.pngObecný úrad v Podhorí žiada všetkých spoluobčanov, ktorí si neboli ešte obriadiť svoje hroby, aby tak urobili čo najskôr, nakoľko obec robila údržbu spoločných priestranstiev v cintoríne a nekosila jednotlivé zaburinené hroby bez obruby, ktoré majú svojich nájomcov.


 
 

Zvoz separovaného odpadu 31. júla 2019Vytlačiť
 

separ.pngZvoz separovaného odpadu sa uskutoční dňa 31. júla 2019 v doobedňajších hodinách. Vrecia so separovaným odpadom si vyložte na viditeľné miesto.


 
 

Odvoz komunálneho odpaduVytlačiť
 

TS Ziar Logo.pngDňa 31. júla  2019, t.j. zajtra prídu brať Technické služby Žiar nad Hronom komunálny odpad. Nádoby na komunálny odpad so žetónom si vyložte pred brány.


 
 
Položky 1-10 z 25

dnes je: 24.8.2019

meniny má: Bartolomej

podrobný kalendár

webygroup
ÚvodÚvodná stránka