Prechod na navigáciu block menu Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu Hlavné menu 3 Prechod na navigáciu vodorovná

Všeobecné

Oznam o štatistickom zisťovaníVytlačiť
 


 
 

Čistenie komínovVytlačiť
 


 
 

Odchyt túlavých zvierat Vytlačiť
 


 
 

Vonkajší fit strojVytlačiť
 

K prvkom na detskom ihrisku v uplynulých dňoch pribudol vonkajší fit stroj – trenažér veslovania. Stroj získala obec vďaka financiám z Banskobystrického samosprávneho kraja. Je určený najmä pre dospelých, ale cvičiť zvládnu na ňom aj deti od 15 rokov. V krátkej dobe bude k stroju umiestnený aj popis cvičení. Prosím rodičov, aby dali pozor na svoje menšie deti aby nedošlo k úrazu.


 
 

Kosenie verejných priestranstiev a brigáda na kosenie cintorínaVytlačiť
 

Za posledné dni po intenzívnych dažďoch a slnečných dňoch tráva a burina rýchlo vyrástla a tak sa nedá zvládnuť naraz pokosiť celú obec. Verím že nám všetkým záleží na tom, aby bola naša obec pekne upravená. Chcem preto vyzvať všetkých spoluobčanov, aby si pokosili vo svojom bezprostrednom okolí aj zatrávnené či zaburinené verejné priestranstvá.  Zároveň na deň 8. júna 2019 t.j. túto sobotu o 9,00 hod, vyhlasuje obecný úrad spolu s obecným zastupiteľstvom, brigádu na kosenie cintorína . Pozývame všetkých spoluobčanov, ktorí vládzu a nie je im ľahostajné ako naša obec vyzerá.


 
 

Zvoz komunálneho odpadu dňa 5.6. 2019.Vytlačiť
 

Dňa 5. júna  2019, t.j. zajtra prídu brať Technické služby Žiar nad Hronom komunálny odpad. Nádoby na komunálny odpad so žetónom si vyložte pred brány.


 
 

dnes je: 20.6.2019

meniny má: Valéria

webygroup
ÚvodÚvodná stránka